O firme

Sme slovenský výrobca plastových okien a dverí. Na trhu s oknami pôsobíme od roku 1994. Máme za sebou bohaté skúsenosti v oknárskej oblasti. V roku 2007 sa firma zmenou profilového systému zmenila na firmu Doner s.r.o..

Sme dynamicky sa rozvíjajúca sa spoločnosť s dôrazom na kvalitu našich výrobkov. Naši pracovníci vo výrobe, technickej príprave aj montáži sú pravidelne školení. Naše výrobky a montáž je certifikovaná. Stoja za nami tisícky spokojných zákazníkov.

Podľa nezávislého prieskumu agentúry Abakis v auguste 2011, by až 93,4% našich zákazníkov, ak by sa mali znova rozhodovať o výmene okien, by túto výmenu zrealizovali našou spoločnosťou. Toto nás zaväzuje, aby sme v našej práci aj naďalej pokračovali týmto, podľa nás, správnym smerom. Keďže disponujeme vlastnou výrobou, vieme zareagovať veľmi rýchlo na požiadavky zákazníka a termín dodania môže byť aj kratší ako 7 dní.

Naše okná vynikajúco tesnia, nerosia sa a hluk z ulice už nebudete počuť. Vieme si nájsť prístup individuálne ku každému zákazníkovi.

Zml podmienky